środa, 16 listopada 2011

Państwo w państwie - program TV Polsat NewsDla zainteresowanych, dla tych, którzy nie oglądali tego programu w Polsacie, w niedzielę, 23 października 2011 roku, o godz. 19:30, załączam link do YouTube.com, do obszernych fragmentów tego programu.

Program przedstawia wydarzenia z 2003 roku, atak służb, prokuratury i skarbówki, na prywatne firmy i ich właścicieli, w celu doprowadzenia do przejęcia majątku spółek Polmozbyt Kraków S.A. i Zakładów Mięsnych w Krakowie S.A.

Program, jak na polskie warunki, w mojej ocenie bardzo dobry, szkoda tylko, że prokurator Zalewski mógł tak swobodnie kłamać i opowiadać nieprawdziwe, lub dramatycznie oderwane od realiów historie. Twierdzenia, że to sąd, nie prokurator decyduje o areszcie, że jakieś tam postępowanie prokuratorskie skierowane przeciwko prokuratorom są bezstronne, że prokuratorzy pracują efektywnie i zależy im na szybkim zakończeniu sprawy, że oskarżony, czy aresztowany człowiek zawsze może się odwołać, napisać skargę itp., to po prostu świadome szerzenie nieprawdy, zwykłe kłamstwa, proste łajdackie zachowanie.

Tłumaczenie tego, że sprawy gospodarcze są trudne i nie ma prokuratorów znających się na gospodarce, to w ogóle kuriozum. To tak, jakby tłumaczyć i rozgrzeszać kierowcę autobusu miejskiego, który rozbił pojazd, tym, że nie umie kierować, bo przecież nie ma prawa jazdy.

Film można oglądać, lubieć lub nie, komentować, rozsyłać wśród znajomych w PL i za granicą.

Pozdrawiam
Paweł

42 komentarze:

 1. Serdecznie zapraszam w przyszłą niedzielę (20.11.2011) do POlsat i Polsat News na program Państwo w Państwie o godz. 19:30.
  Opowiedziana będzie w nim moja historia. Przy okzaji zapraszam również na blog poświęcony książce, która została napisana na bazie naszej historii pt. "EGZEKUCJA BANKRUTA - Rozprawa o Prawie do Bezprawia". Poczytajcie więcej na http://egzekucjabankruta.wordpress.com/
  Pozdrawiam
  Marcin Kołodziejczyk

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje pytanie, do ilu ludzi w Polsce dociera Polsat News?

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety żyjemy w kraju urzędniczego bezprawia !
  Nikt nie kontroluje urzędasów i ich bezprawnych działań . Urzędasy jesteście na utrzymaniu podatnika i dlatego powinniście odpowiadać za swoje działanie , błędy urzędnicze powinny być sankcjonowane natychmiastowym zwolnieniem z pracy oraz pełną odpowiedzialnością finansową w postaci pełnego zwrotu poniesionych strat przez firmę jak również zadość uczynienia za błędną decyzję .
  Mamy XXI wiek i dziwi że do tej pory nikt nie zrobił porządku z niekompetencją urzędniczą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POLICJA NICZEGO NIE MUSI, POLICJA MOŻE WSZYSTKO!!!?? WŁAMAĆ SIĘ BEZPRAWNIE DO CUDZEJ WŁASNOŚCI, POZWOLIĆ NA GRABIEŻ I ROZKRADANIE CUDZEGO MIENIA PRZEZ MAFIĘ URZĘDNICZĄ SKORUMPOWANĄ ZE ŚWIATEM PRZESTĘPCZYM, POLICJA CHRONI PRZESTĘPCÓW, PRZESTĘPCY POLICJĘ OCHRONNA CZAPA NAD ZGODY 10 NASTĘPNE ŹRÓDŁO SMOKA NAD KRAKOWEM WZAJEMNE ZACIERANIE ŚLADÓW PRZESTĘPSTWA NA CUDZYM PRYWATNYM MIENIU "KOLEJNE PAŃSTWO W PAŃSTWIE" HISTORIA NA NIE JEDEN PROGRAM

   Usuń
 4. Pytam się kto się weżmie za tego co kupił polmozbyt za bezcen i kto wsadzi do więzienia urzędasa ze skarbówki kto wsadzi prokuratora za machloje kto za to odpowiada banda urzędnicza jest jednością czyli mafią jeden drugiego broni to jest skandal żeby bandyci urzędasy nas gnoili wiem co piszę bo mam dwie nieskończone sprawy z urzędasami i już ponad cztery lata walczę z gnojami przestępcami na stanowiskach.Odbierają ludziom godność pewność siebie i majątek to jest polski urzędas złodziej malwersant gnębiciel nie prawo jest złe zła jest wola urzędasa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I TO PRAWDA MAMY PAŃSTWO W KTÓRYM OKRADA SIĘ PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO Z ORZECZONEGO PRAWOMOCNIE SPADKU, Z MIESZKANIA WCHODZĄCEGO W JEGO SKŁAD JAK I WSZYSTKIEGO CO SIĘ W NIM ZNAJDUJE, A CO JEST PRYWATNĄ WŁASNOŚCIĄ OSOBY ZMARŁEJ I JEGO SPADKOBIERCY, BEZPRAWNIE BEZ ŻADNYCH ZASAD MORALNYCH ROZKRADANE SĄ MIESZKANIA I NIELEGALNIE PRZEHANDLOWYWANE W RĘCE MAFII BYLE URZĘDNIK I PRZESTĘPCY MIELI KASĘ, A JAK ZDOBYTĄ TO JUŻ NIE WAŻNE. BO ICH PRZESTĘPSTWA I TAK SĄ POD OCHRONĄ WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI W NEGATYWNYM SŁOWA ZNACZENIU. RACZKA RĄCZKĘ MYJE, WYPIERZEMY CO SIĘ DA SKUTECZNIE ZATRZEMY ŚLADY PRZESTĘPSTWA. W JAKIM KRAJU ŻYJEMY TO OCZYWISTE. ( "KURTYZANY I ZŁODZIEJA") !!!

   Usuń
 5. co mamy zrobić w przypadku gdy jesteśmy zniszczeni przez urzędników prezydenta miasta Gdyni. Najpierw przedłużajace się negocjacje na temat dokończenia budowy dla miasta Gdyni bo to nasza firma zainwestowała tam bankowe 2 mln zł ale zabezpieczyliśmy to hipoteką. Miasto zawiadomiło nas że przyspieszy wygaszenie użytkowania wieczystego Inwestora byśmy mogli ukończyć inwestycję w uzgodnieniu z nimi. Ale jak się okazało po trwających cztery lata negocjacjach - to był bajer z ich strony. Mamy zastaw na nakładach czyli budynkach i budowlach i musimy iść do sądu a oni czyli najwyżsi urzędnicy wiedzą że brakuje nam 100 tys na sąd.Uznali dług a nie płacą a my konamy bo bank wypowiedział kredyty i komornicy są na wszystkim.Nawet na prywatnym mieszkaniu, którym zabezpieczałam kredyt. Pan prezydent Gdyni może o tym nie wie ale przecież odpowiada za swoich zastępców.W tym roku dopiero przejęli budynki i nazwali je GMINNYMI BUDYNKAMI MIESZKALNYMI. W pewnym sensie w świetle reflektorów bogate miasto nas okradło. nawet moje mieszkanie. Jestem na utrzymaniu dorosłych dzieci. Po 30 latach pracy , 150 osób z firmy na bruku. A władze Gdyni spokojnie czekaja na naszą śmierć. To też jest zła wola urzędnicza.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko to można podsumować że kierunek działań jest taki aby zniszczyć wszystko co ma korzenie polskie. Rząd patrzy tylko swojego koryta i prowadzi wewnętrzne wojenki z opozycją a urzędasy bezkarnie szaleją. Za malwersacje, pozbawienie ludzi pracy w firmie którą nękają urzędy powinna być kara wiezienia DOŻYWOCIE W KAMIENIOŁOMACH.
  Każdy urzędnik to pasożyt, który żyje na koszt społeczeństwa. Powinni oni być zminimalizowani do koniecznego minimum a audytowani co najmniej 3 x w roku. W obietnice Rudego nie ma co wierzyć ponieważ jego zadaniem jest ubezwłasnowolnić polskie społeczeństwo. Ten kraj to Polska Republika Bananowa - Kolesi którzy chcą udupić tych Polaków co jeszcze w tym kraju coś próbują robić, bo część już uciekła z tego kraju i wbrew zapewnieniom Rudego nie wracają.

  OdpowiedzUsuń
 7. to co zobaczyłem w tym programie przerasta mnie moje spojrzenie na tych wszystkich urzędasów żygać
  mi się chcę.Jak oni tak mogą bezdusznie doprowadzić do bankructwa.Ciekawe jak oni by dali sobie rade w prowadzeniu firmy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Mojemu szwagrowi ileś lat temu jakiś niedouczony lub złośliwy ,zazdrosny urzędnik nadzoru budowlanego z Sobótki kazał zasypać basenik obok domku letniskowego strasząc sankcjami karnymi. Szwagier ze strachu zasypał malutki basenik ponosząc spore koszty jego usunięcia .Później przez przypadek dowiedział się ,że tej wielkości basenik nie wymaga pozwolenia nadzoru budowlanego .Szkoda ,że nie było tej decyzji urzędnika na piśmie tylko ustne straszenie ,wiec nie może domagać się satysfakcji lub odszkodowania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Panie Pawle, Pana historię znam od dawna z artykułów prasowych. Cała sprawa jest przerażająca. Pan Widacki oczyszczony z zarzutów, dostał obietnicę,że sprawą prokuratora prowadzącego jego sprawę na podstawie byle jakich dowodów zajmie się bodajże KRS. Czy ktokolwiek coś podobnego zapowiedzial w przypadku prokuratora, który prowadziła Pana sprawę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MÓWIĄC KRÓTKO Z WYROKAMI SĄDÓW SIĘ NIE DYSKUTUJE. ALE TYM ŻE 50 PROCENT PROKURATORÓW I SĘDZIÓW TO SKORUMPOWANA Z PRZESTĘPCAMI MAFIA NA ICH UŻYTEK TO BEZ WĄTPIENIA TEMAT DO DYSKUSJI I WIEDZY DLA STRASBURGA I HELSINEK.SZYCIE SPRAW I WYROKÓW BEZZASADNYCH NA POTRZEBY URZĘDNICZEJ MAFII TO DRUGA SPECJALIZACJA KRAKOWSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI W SZEROKIM SŁOWA ZNACZENIU. W MYŚL PRAKTYK PRL -u DAJCIE CZŁOWIEKA A MY JUŻ MU ZNAJDZIEMY CO TRZEBA. CZEGÓŻ NIE ROBI SIĘ DLA PRZYJACIÓŁ!!!!! TRZYMAJMY SIĘ KUPY BO KUPY NIKT NIE RUSZY I NIE WAŻNE, ŻE ŚMIERDZI JAK CHOLERA!!! WIĘKSZEGO SMOKA NAD KRAKOWEM JAK WIELOPOLE 17A STALOWE 16D I PRZY RONDZIE 7 NIE ZNAJDZIESZ W ŻADNYM LABORATORIUM PRZEKROCZONE WSZELKIE DOPUSZCZALNE NORMY. PAŃSTWO NIETYKALNI MAMY WŁADZĘ WIĘC RZĄDZIMY I NIE WAŻNE CZY NA GRANICY CZY POZA PRAWEM WAŻNE KTO DA WIĘCEJ ZAMIAST DO EUROPY WRACAMY DO ŚREDNIOWIECZA.

   Usuń
  2. Oczywiście, że prokurator Andrzej Kwaśniewski ma się świetnie, awansował błyskawicznie, siedzi sobie w Prokuraturze Apelacyjnej, i dalej robi swoje. Przyznaję, to jest Skandal!

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 10. Panie Talkowski nie jestem urzędnikiem ale podobnie jak pan ukończyłam "wydział prawa i administracji" a to oznacza, że choć trochę liznęłam prawa w tym praw i obowiązków stron postępowań administracyjnych ale w przeciwieństwie do pana nie mam takiej pewności do uczciwości tych przedsiębiorców. Biuro podróży, które dla osiągęcia zysków stsowało niższą stawkę podatkową tj. 7% a nie 22%ewidentnie działało na szkodę budźetu państwa, a to zdecydowanie nie było zgodnie z zasadami uczciwej konkurencji wobec innych biur podróży, działających na tym terenie.Nie porzedstawai pan wszystkich faktów, na podstawie których widz mógłby sam ocenić bez pańskiego bleblania i tych wyjątkowo niekompetentnych gości zapraszanych do tego programu. W dniu 29.01.2012 dla mnie tylko pan Olechowski posiadał wiedzę i był na tyle merytoryczny że można byłoby go posłuchać, ale pan jemu przeszkadzał, bo program przez pana przygotowywany okazałby się dla wielu ludzi, poprostu zwłykłym chłamem. A tak na marginesie, skoro pan jest taki uczciwy i prawy to dlaczego pokazywał pan w dniu 29.01.2012 twarz tego urzędnika, który prawdopodobniesobie tego sobie nie życzył.Przecież on nie jest osobą publiczną. Czy to takie uczciwe. Dla przypomnienia dlaczego nie pokazał pan całaj wypowiedzi tej rzeczniczki urzędu tylko powycinaliście i pokazaliście tylko to co wam odpowiada aby program był oglądalny. Panie prowadzący jestem jak najbardziej za ujawnianiem patologii w każdej dziedzinie ale bez konfabulacji. Po ostatnim programie widać było, że nie bardzo opan słuchał na wykładach i nie zrozumiał pan temetyki "tajemnicy skarbowej", zreszta każdej innej tajemnicy. Jeżeli jakiś urzędnik nie został przez właściwe organy zwolniony z tej tajemnicy to nie może nic powiedzieć i nawet fakt, że ubiegło już od zdarzenia 12 lat tego nie zmieni. Polecam aby bardziej się pan douczał na nastęne programy, bo czuję się zażenowana, takim dyletanctwem. Kreuje pan przez to npoą "mafijną" rzeczywistość.A to również nieuczciwe, jak to działnie rzekomych pokazywanych przez pana urzędników.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PANIE REDAKTORZE PROSZĘ TYM ZAPISEM SIĘ NIE MARTWIĆ I DZIELIĆ TO PRZEZ 2. PANI ZAPEWNE NALEŻY DO TEJ GRUPY CO BARDZO LUBIĄ CUDZE WŁASNOŚCI BEZPRAWNIE PRZEJMOWAĆ I CZERPAĆ Z TEGO OGROMNE ZYSKI ZANIŻAJĄC WARTOŚCI CUDZEGO MIENIA I TAK TWORZĄCYCH PSEUDO NOWYCH BIZNESMENÓW W BIAŁYCH KOŁNIERZYKACH, A TAK NA MARGINESIE PANI B. JEDNA Z WIELU PERSON PRZEKRĘTÓW MIESZKANIOWYCH KRAKOWSKIEJ LOKALÓWKI ZAMIAST MIESZKANIA PRZY KUJAWSKIEJ 17/8 PONAD 60M DLA SWOJEGO SYNKA PAWEŁKA ŚCISŁE CENTRUM KRAKOWA WARTOŚĆ KAŻDEMU ZNANA NIELEGALNE PRZEJĘCIE DROGĄ PRZESTĘPSTWA ZA TZW. BEZCEN MOŻE MIAŁABY OCHOTĘ PRZEJĄĆ MIESZKANIE PRZY UL. TWARDOWSKIEGO 45???!!! NIEEEEEEEEEEEEEEE ZAGRZYBIAŁA KAMIENICA NIE RENTOWNA WARTOŚĆ LICZY SIĘ CENTRUM I BIZNES CO SKARBÓWKA I INNI NA TEN BIZNES, KTÓRY ROZSZERZYŁ SIĘ NICZYM INWAZJA INSEKTÓW TO RÓWNIEŻ TEMAT RZEKA WIĘC PROSZĘ NIE UWŁACZAĆ DZIENNIKARZOM KTÓRZY MAJĄ ODWAGĘ I CHCĄ MÓWIĆ O PROBLEMACH NURTUJĄCYCH SPOŁECZEŃSTWO, W PRAWDZIWYM WYMIARZE WIĘC SKĄD TO OBURZENIE, NIE MA O CO DROGA PANI.

   Usuń
  2. A TAK NA MARGINESIE DROGA PANI LIZNĄĆ TO MOŻNA LODA NA PATYKU W KAWIARNI, BĄDŹ POD BUDKĄ Z LODAMI, A NIE PRAWA, BO ALBO SIĘ COŚ ZNA I UMIE, ALBO NIE. NIE MOŻNA BYĆ W POŁOWIE PRAWNIKIEM, A W POŁOWIE PORTIEREM, ALBO JEST SIĘ JEDNYM, ALBO DRUGIM, JEŻELI DO MNIE PRZYCHODZI PRACOWNIK I MÓWI, ŻE UMIE WSZYSTKO, TZN. ŻE NIE UMIE NICZEGO I GO NIE ZATRUDNIAM PO PROSTU.

   Usuń
  3. "NIE MOŻNA BYĆ W POŁOWIE PRAWNIKIEM, A W POŁOWIE PORTIEREM, ALBO JEST SIĘ JEDNYM, ALBO DRUGIM"- no to jak można być w połowie prawnikiem i dziennikarzem. Ale człowieku zabyłysnąłeś....! TAK NAWIASEM PISZĄC TO PAN TALKOWSKI NIE JEST PRAWNIKIEM- I NA PRAWIE ZNA SIĘ JAK WILK NA GWIAZDACH, BO JEST PO WYDZIALE "PRAWO I ADMINISTRACJA" A TO OZNACZA ANI JEDNO, ANI DRUGIE!!! ZRESZTĄ JAK SIĘ CZŁOWIEK WSŁUCHA TO WIDAĆ ŻE POJĘCIA O PRAWIE NIE MA!!!

   Usuń
 11. Brak słów na taką bezkarność urzędników . A może by tak za błędne decyzje wprowadzić kary adekwatne do ich skutków , utrata pracy z zakazem powrotu na 5 lat minimum , przepadek mienia , utrata praw obywatelskich . I nie wiem czy to nie za mało , przecież to ci urzędnicy narażają skarb Państwa na straty o wiele większe niż zyski z jednorazowych kar finansowych ściągniętych za domniemane przestępstwa . Czy tego nie widzą POSŁOWIE , RZĄD i PREMIER ?????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamysł programu oczywiście bardzo dobry.Rzeczywiście wykonanie czasami szwankuje, ale to dotyczy również innych programów o podobnej tematyce.Najgorsze jest w tym wszystkim to, że tak naprawdę nie ma lekarstwa na samowole niekompetencje urzędników.Osoby zaproszone do wczorajszego programu jedynie proponowały aby sami urzędnicy w jakiś sposób starali sie sami być lepszymi pracownikami, a to utopia. W dzisiejszych czasach ciężko zdobyć pracę w urzędzie państwowym. Najczęściej dostają się tam osoby z rodzin lub znajomych. Są to osoby najczęściej nie przygotowane do wykonywania tego zawodu i później mamy takie efekty. Sam od trzech lat prowadzę walkę z ZUS i wiem o czym pisze.Czekam na takie działania mediów które będą powodować, zmuszać rządzących do działania.

   Usuń
  2. TAKIE KARY TO ZA MAŁO, ZA KAŻDE ZŁAMANIE PRAWA PRZECIWKO OBYWATELOWI POWINNA BYĆ CAŁKOWITA, DOZGONNA DEGRADACJA I ZAKAZ WYKONYWANIA ZAWODÓW POLICYJNO-PROKURATORSKO-SĘDZIOWSKICH ZNISZCZYĆ CZŁOWIEKA MOŻNA W JEDNEJ SEKUNDZIE, ALE NAPRAWIĆ WOBEC NIEGO WŁASNE BŁĘDY I NADUŻYCIA TO JUŻ DŁUŻSZA PROCEDURA BO KTO ZAPŁACI ZA BEZPRAWNE DZIAŁANIA SŁUŻB MEDYCZNYCH, STRAŻY POŻARNEJ I POLICJI. TO, ŻE POLICJANT JEST W MUNDURZE NIE OZNACZA, ŻE NALEŻY MU BEZGRANICZNIE ZAUFAĆ, A TYM SAMYM UCZESTNICZYĆ W JEGO PRZESTĘPSTWIE, A PÓŹNIEJ CHOWAĆ GŁOWĘ W PIACH NICZYM PRZYSŁOWIOWY STRUŚ I UDAWAĆ NIEMCA NO I ZNÓW W 50% TRUDNO POWIEDZIEĆ KTO KRYJE SIĘ W MUNDURZE POLICJANTA CZY MIERNY Z PRZYPADKU POLICJANT CZY JUŻ PRZESTĘPCA?!!! TYLKO ZASTANAWIA FAKT NA ILE ŚWIADOMIE LUB NIE HAŃBIONY JEST MUNDUR STRAŻY POŻARNEJ, KTÓRA UCZESTNICZY W JAWNYCH PRZESTĘPSTWACH POLICJI?!!! MUNDUR ZOBOWIĄZUJE PANOWIE!!!

   Usuń
 12. Nalezaloby zyczyc polskiemu spoleczenstwu aby premier oraz wszczyscy ustawodawcy i ci respektujacy prawo ogladali OBOWIAZKOWO ten program i czerpali z nigo wzelkie wnioski jesli to ptrafia??????????????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNY I ODDAJĄCY PRAWDĘ PROGRAM, UKAZUJĄCY JAK NASZYM KRAJEM RZĄDZI KURTYZANA I ZŁODZIEJ POD SZCZELNĄ OCHRONĄ WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI, DOBRZE, ŻE TEN PROGRAM POWSTAŁ I DOBRZE, ŻE TAKIE PROGRAMY ISTNIEJĄ.
   WIĘCEJ ODWAŻNYCH, KTÓRZY NIE POZWOLĄ SOBIE ZAMKNĄĆ UST W TEMACIE ŁAMANIA PRAWA I NADUŻYĆ. DZIĘKUJEMY.

   Usuń
 13. W 2005 w programie Sylwestra Latkowskiego "Płocka sitwa" pokazano skorumpowany płocki urząd
  skarbowy.
  Minęło 6 lat, dziennikarka, której skarbówka nasłała komornika, zamknęła radio i gazetę, pozbawiła środków do życia , do dnia dzisiejszego toczy bezskuteczną walkę z urzędasami.
  Nie ma nic, nie ma środków do życia. Ma coraz więcej segregatorów z pismami do kolejnych urzędów i kilka lat walenia głową w mur.
  A urzędasy?
  Urzędasy mają się dobrze, nikt nie poniósł konsekwencji, ani dyscyplinarnych ani karnych, prokuratura ich chroni umarzając śledztwa.

  link do bloga, zapraszamy do "Płockiej sitwy"

  http://kontraegzekucji.blogspot.com/2010/10/kim-jestem.html

  OdpowiedzUsuń
 14. JAK TU CZYTAM I OGLĄDAM TEN PROGRAM TO MAM NIEODPARTE WRAŻENIE, ŻE W NASZYM KRAJU WSZYSCY SĄ UCZCIWI, TYLKO NIE URZĘDNICY. TYLKO DZIWI MNIE- GDZIE WY LUDZIE BYLIŚCIE, TRZEBA BYŁO PÓJŚĆ DO PRACY DO URZĘDU. NA MARGINESIE ZADANIEM URZĘDNIKÓW NIE JEST TWORZENIE PRAWA TYLKO JEGO RESPEKTOWANIE. PANIE TALKOWSKI- POWINIEN PAN SIĘ JUŻ TEGO NAUCZYĆ I PRZESTAĆ NAWOŁYAĆ DO NIENAWIŚCI DO URZĘDNIKÓW, JAK W OSTATNIM PROGRAMIE...APELUJĘ DO PAŃSKIEGO PRZEŁOŻONEGO, CZY TO ETYCZNE ABY W TELEWIZJI NAWOŁYWAĆ DO ZABÓJSTWA URZĘDNIKA..POPRZEZ LICZNE POWTARZANIE I SUGEROWANIE STRZELANIA DO URZĘDNIKÓW- TO KARYGODNIE!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma w Polsce prawa ja to wiem ale czy ty wiesz jak byś dostał wyrok za darmo to inaczej byś śpiewał ty wale

   Usuń
 15. Idziemy Ci Mafio Urzednicza w sukurs: http://biurwamac.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sukurs?????? mam wrazenie ze to oznacza aprobacje tych co to nas okradaja i niszcza narod polski!!!!!
   kto taki idzie w sukurs tym hochsztaplerom?

   Te parszywe kolesie, robia wszystkich Polakow w bambuko i udaja "wladze" - to parszywy pomiot przestepczych wykolejencow z czasow PRL-u i Bierutowskich! chociaz wtedy seniorzy mieli jeszcze troche skrupulow - dzisij sa to wykolejone panie i zboczeni panowie nie tylko seksualnie!!!!

   Majetek kazdego Polaka dostal sie przy ich pomocy, w lapska niepowolane i nieuprawnione do podzialu!

   Urzedasy falszuja i falszowali wszystko - lacznie z historia!!!!!

   Nakazy i zakazy, pisma, wyroki, postanowienia i wszystko co tworzy prawo dla Polakow - nalezaloby zniszczyc jesli powstalo po wojnie! - za co sie mszcza na Polakach w Polsce! kto to jest i dlaczego nie ma zadnej odpowiedzialnosci - za komucha rozumiem! kazdy sie bal - ale dzisiaj mamy - chyba - za soba EU jesli to prawda, ze wspolnota europejskich panstw cos moze! jesli moze to powinna ta bande w Polsce przegonic - pomoc Polakom - czy jest jeszcze tak bardzo jak my upodlony narod? we wlasnym Kraju? bez zadnych praw - walaczcy o kazda rzecz , ktora nam sie przeciez nalezy! po co wybory, po co udaja , ze cos chca zmienic - jesli przy korycie zaraz zatruwaja innym jeszcze bardziej wszystko niz przed tym.

   Polacy na stolkach sa niesamodzielni - boja sie politykow! boja sie nawet w sadzie sedziowie, boja sie urzednicy to jakis horror!!! to nie wszyscy sa skorumpowani! nie wszyscy w mafii! ale mafia jest tak silna, ze uniemozliwia normalne cywilizowane zycie milionom Polakow! Szkoda bo tyle mlodych i preznych ludzi poprzez stulecia ginelo w imie Polskosci, szkoda, bo nie mamy upragnionej wolnosci i praw obywatelskich!!!!

   Usuń
 16. Opowiem swoją historię . 12 lat temu, słownie - dwanascie ukradziono mi dowód osobisty.Zgłosiłam to na poloicji. Okazało się , ze na mój dowód wzięto kredyt. Ban przez 10 lat nie informował mnie o niczym. Nie dostałam żadanego pisma. Po 10 latach wg prawa cywilnego , dochodzi do przedawnienia roszczeń.Po 11 latach czyli latem 2010 roku dostałąm nakaz zapłaty ponad 50 000 ,00 z tytułu niespklacpnego kredytu. Nic to, ze w przepisowaym terminie przedstawiłam zaświadczenie z banku i policji potwierdzające, ze nie mogłam wziąć tej pożyczki. Nic to, sąd w ogóle tego nie uwzględnił, nakaz się uprawomocnił. Przez 1,5 roku nic się nie działo , dopiero w grudniu ub. komornik bez żadnego zawiadomienia dokonał zajęcia 1/2 pensji. Aha , jeszcze jedno niktr nigdy nie widział umowy kredytowej. kredyt wynosił 16 000,00 , a ja mam spłacić 83 000. To Polska właśnie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 18. MAFIA URZĘDNICZA W POLSCE MA SIĘ DOBRZE, BO TZW. "PRAWO" NIE NAKŁADA NA NIĄ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI. A NA ZWYKŁYCH LUDZI NAKŁADA JEJ NAZBYT DUŻO.
  WNIOSEK - WYBRAĆ TAKICH POSŁÓW W NAJBLIŻSZYCH WYBORACH, ABY MIELI CHOĆ TROSZĘ ODWAGI OBYWATELSKIEJ, BY TO CHORE POST PRL-OWSKIE "PRAWO" DIAMETRALNIE ZMIENIĆ!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie będę się rozpisywał ale oby nikt z was nie dostał się pod prawa temidy bo to co ona w naszym kraju wyczynia to tragedia znam to z doświadczenia

  OdpowiedzUsuń
 20. Komentarze, które zamieszcza Graniwid Sikorski i Bogdan Warzecha, zawierają kłamstwa i pomówienia i zdaniem administratora tego bloga, nie zasługują na ich publikowanie w tym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jeśli chcemy zmienić system powinniśmy poinformowac Polaków o kosztach takiego śledztwa, z którego nic nie wyszło. Gwarantuje, że wtedy urzędnicy zostaną rozliczeni.

  Do ludzi trafi tylko jedno: skoro państwo zabiera mi pieniądze "na inwestycje" - podatki - a okazuje sie, że szasta nimi poprzez m. in. niekompetentmych prokuratorów, płaci za ich czyny. Ciągle słyszymy o długu...

  Schemat jest prosty stary kolega ze studiów prawniczych - dzis prawnik - odwiedza drugiego starego kolege - dzis prokuratora - i dogaduje się, że ten pierwszy da mu jakieś papiery (nie ważne co w nich jest, ale zazwyczaj nie ma nic)a ten drugi wsadzi szefa lub właściciela do aresztu wydobywczego.
  Jeśli inni nie będą chcieli zeznawać na niekorzyść podejrzanego - tez ich wsadzi postawiając im idiotyczne zarzuty, nie zważając na to czy znają podejrzanego.

  Zarzut grupy przestępczej to taki worek, do którego mozna każdego wrzucić i nie trzeba mieć na to ŻADNYCH papierów.

  Skoro Kontrahent 1 reprezentujący spółkę A podpisał umowę z Kontrahentem 2 reprezentującym spółkę B, to w takim razie razem wspólnie i w porozumieniu działali w zorganizowanej grupie przestępczej. Idąc tym torem, wychodziłoby na to, iż wszyscy przedsiębiorcy robiący interesy są w zorganizowanej grupie przestępczej.

  Odnosząc się do drugiego zarzutu polega on na tym, iż Kontrahent A zawierając umowę z Kontrahentem B. reprezentującym spółkę B, na wynegocjowanych warunkach, ale subiektywnym zdaniem Prokuratury – zaniżonych, doprowadził do uszczuplenia majątku spółki B poprzez zawarcie – zdaniem Prokuratury – niekorzystnej umowy. Warto dodać, iż gdyby umówili się na "droższą transakcję" to uzyskali by zarzut uszczuplenia budżetu państwa poprzez zaniżenie VATu. Spoglądając z boku widzimy, iż w takim wypadku każdy z przedsiębiorców zawierający jakąkolwiek umowę „nieatestowaną” przez Prokuraturę jest przestępcą.

  Szczerze współczuje Panie Pawle. Nasza Rodzina tez przechodzi przez coś podpobnego, więc w pewnym sensie wiem co Pan i Rodzina przeżywaliście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż powiedzieć, system działa tak długo, jak długo MOŻE działać. Tylko rzeczywista odpowiedzianość za konsekwencję działań, może zmienić ten, patologiczny stan rzeczy. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności, czyli bezkarność, jest źródłem zła, ot co. To trzeba zmienić.

   Usuń
 23. Szanowni Państwo, ci którzy kochacie ten kraj nie możemy tak bezczynnie patrzeć na jak ta rozlewająca się urzędnicza mafia robi co chce w tym kraju i co najgorsze w żaden sposób za to nie odpowiada. Trzeba założyć jakąś organizację, która będzie piętnować, uprzykrzać życie i domagać się aby ponosili odpowiedzialność za to czego się dopuszczają. Ja chętnie przystąpię do takiej organizacji. Żeby wyplenić tego raka niszczącego ten kraj.

  OdpowiedzUsuń
 24. Ale jak Korwin Mikke mówi, że trzeba zlikwidować 90% urzędów, to jest oszołom..jak pis mówił, że Polską rządzi 'układ', to też oszołomy..A teraz ludzie się budzą z rozdziawioną japą, ale jak to?? To ludzie mogą być źli??? A w ogóle ludzie na wysokich stanowiskach mogą być źli??? Ojeju..jak to?? No tak to. Tak, wyobraź sobie, że urzędnicy to też ludzie. K****a po prostu ręce opadają jak się rozmawia z niektórymi ludźmi. Nawet wśród znajomych..ludzie dalej będą uwielbiać gw, tvn i inne gówno..Ale taka już natura ludzka, jeżeli nie ma w sercu Boga, który jest prawdą i miłością, który uczy miłości do zwykłego nieznajomego Kowalskiego, to zawsze będą takie patologie. Boże miej miłosierdzie dla Polski!

  OdpowiedzUsuń
 25. Komentarze, które zamieszcza Graniwid Sikorski i Bogdan Warzecha, zawierają kłamstwa i pomówienia i zdaniem administratora tego bloga, nie zasługują na ich publikowanie w tym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dlaczego nikt z dziennikarzy nie chce się zainteresować bezprawiem w sądach poznańskich , łamanie prawa np. art 271 k.k. posiadam pełną dokumentacje kilku spraw sądowych i dwie prokuratoskie , bardzo ciekawy temat ,dziwie się , że brak zainteresowania , strach ? , umażanie postepowań mimo jednoznacznych dowodów , wyroki całkowicie sprzeczne z materiałem dowodowym , faktami i logiką , oraz sprzeczne z prawem , są to dowody na to , że w tych instytucjach żadne prawo nie obowiązuje , zainteresowanych proszę o kontakt , sprawa wymaga nagłośnienia , dla dobra tego kraju . wiadomości na maila chinasmok@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 27. Gdzieś już czytałem podobny wpis, ale ten jest bardziej konkrenty, warto było odwiedzić. Dodaje do zakładek!

  OdpowiedzUsuń