piątek, 21 października 2011

Urzędnik i prokurator dopadli Polmozbyt

Redaktor Jarosław Królak, pisze w Pulsie Biznesu - Przedstawiamy wzorcowy przykład przejęcia spółki z udziałem organów państwa: prokuratury i urzędu skarbowego. Po aresztowaniu większościowego udziałowca Polmozbytu Kraków, zarządu i członków rady nadzorczej, łapę na firmie kładzie naczelnik urzędu skarbowego. Udziały aresztowanych za grosze wykupuje tajemniczy inwestor. Dobry scenariusz na film? Reżyser Ryszard Bugajski już rozpoczął kręcenie „Układu zamkniętego”, pokazującego mechanizmy niszczenia uczciwych przedsiębiorców przez sitwę urzędniczą.

Zapraszam do przeczytania całego artykułu, jak też do oglądania na antenie Polsatu, programu "Państwo w państwie", emitowanego w niedzielę o godz. 19:30. Program dotyczący Polmozbytu i Krakowskich Zakładów Mięsnych będzie w niedzielę, 23 października 2011 roku.

Puls Biznesu, 21 października 2011 roku, "Urzędnik i prokurator dopadli Polmozbyt", red. Jarosław Król

8 komentarzy:

 1. Polskę opanowała Mafia sądowniczo-prokuratorsko-adwokacka z poparciem aparatu restrykcyjnego. Teraz to rekiny prawa stworzonego pod siebie pływają na grzbietach ludu pracującego uczciwie. Polecam stronę i włączenie sie do działania przeciw tejże mafii: www.sprawiedliwosc.org.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy ONI (nietykalni) beda odpowiadac przed prawem jak normalni obywatele??
  Dla mnie to banda!!

  Art

  OdpowiedzUsuń
 3. BAN DA?? http://www.youtube.com/watch?v=KHRleh3lIDg&feature=related

  OdpowiedzUsuń
 4. # Przez dwa lata w Sądzie toczyła i toczy się nadal sprawa, gdzie za zgodą osoby - (twierdzącej, że jest pokrzywdzona), umieszczony został film z jej udziałem, a żeby to było ciekawe to film z jej udziałem został dostarczony do prokuratury w maju 2oo9 roku i na czas sprawy w Sądzie - " ZAGINĄŁ " i zmuszony byłem dostarczyć płytkę z tym samym filmem - ponownie, ponieważ sądowi technicy nie potrafili ściągnąć tego filmu z portalu: " YouTube ", a teraz ( parę dni temu ) - prokuratura zwraca mi płytę z filmem - pisząc że ( zabezpieczony przedmiot nie jest przydatny ).
  ~ Najciekawsze jest to, że w sprawie która się toczy - nie jest brana pod uwagę: " ZGODA OSOBY - WYRAŻAJĄCEJ ZGODĘ na umieszczenie tego FILMU na portalu YouTube ", ani ubliżanie przez jej męża, tylko - to, że ten film jest umieszczony i przez: KOGO?
  # Podsumowując tą całą sytuację - w prokuraturze ginie płyta z filmem, a Sąd zajmuje się sprawą umieszczeniem: FILMU , a nie zgody, na podstawie, której ten film został umieszczony na: " YouTube " , co wyraźnie słychać na filmie, że się zgadza.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wielu jest takich urzędników którzy potrafią wyciągać ludzi z najtrudniejszych opresji. Leczą społeczeństwo pomówieniami i plotkami. Niestety działają niepostrzeżenie i nieporadnie. Zazwyczaj są spóźnieni ze swoim działaniem i niezwykle martwią się o pozory "dobra ogółu".

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie sad wyrzucil z mieszkania w Katowicach bez prawa do lokalu socjalnego pomimo tego ze zachowywalem sie sie normalnie i bylem dlugotrwale bezrobotny!!Pradobodobnie miala miejsce korupcja.Zaginelo pismo w KSM Katowice ktore chcialem przedstawic w sadzie!Sad uwierzyl powodce na slowo-nawet jej nie zaprzysiagl na te okolicznosc!!Moich zeznan sedzina nie pozwolila protokolowac!Bez zadnych obiektywnych swiadkow!!
  Sprawe przedstawilem w CBA.
  Teraz probuje zainteresowac ta sprawa telewizje.
  W taki sposob mozna wsadzic kazdego do wiezienia na wiele lat!!
  Tj.mafia!!!

  Artur

  OdpowiedzUsuń
 7. może by tak rozwlić te bande cwaniakow prokoratorow i urzednikow skarbowych poslac ich na szczaw olbo na kuroniówke a an zalewski to nieuk ja bym go wywalił dyścyplinarnie niech odpowiedzą na pytanie ile panstwo traci na zakladach pracy i tak my za to placimy ja bym im dal tysia zloty za prace

  OdpowiedzUsuń
 8. A co w tym nowego, Już w latach 90 tak działały nie które agencje rządowe

  OdpowiedzUsuń