sobota, 20 marca 2010

Lech Jeziorny nowym ekspertem Centrum im. Adama Smitha

Z dniem 1 marca br. ekspertem Centrum Smitha ds. Przedsiębiorczości został Lech Jeziorny.


Lech Jeziorny jest przedsiębiorcą, prowadzi działalność doradczą w zakresie projektów inwestycyjnych, wdrożeniowych oraz zarządzania podmiotami gospodarczymi.


Centrum im. Adama Smitha jest pierwszym w Polsce i Europie Środkowowschodniej, niezależnym, nie związanym z żadną instytucją polityczną, instytutem naukowo-badawczym, powołanym w formie fundacji.

Centrum założone zostało 16 września 1989 roku. Jest kontynuacją Akcji Gospodarczej powstałej 3 grudnia 1988 roku, która skupiała prominentną część ówczesnej wolnorynkowej opozycji politycznej. Zarządem Akcji Gospodarczej kierowali - Mirosław Dzielski jako prezes oraz Andrzej Machalski i Andrzej Sadowski, który stał się głównym inicjatorem i jednym z założycieli Centrum im. Adama Smitha.

3 komentarze:

  1. Mam nadzieje że jest Bóg który po smierci pokarze tym nieuczciwym ich zło i materializm. Ja wychodząc z ciała widze świat jaki jest, widze energie lektryczna i cierpienie tkz dusz w wezłach elektrycznej tkz energii. Dusze te często cierpią przez zło które robili innym i jest to ich najwieksza kara na wieki. Karą jest po śmierci nie zasnąc na zawsze a utrzymać świadomość bez możliwości ruszenia palcem powiekami lub inna częscią ciała. Taki los spotka po śmierci tych co zło swą osoba i możliwościami czynili. Nie wiem czy jest Bóg ale wiem że jest ta energia i spokój duszy jeżeli żyłą ona zgodnie z inna energia tkz "dobra" w myśl rozumienia znaczenia. Pozdrawiam i czekam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale mówi się,że zawsze winne są dwie strony. Przedsiębiorczość to nie przestępstwo ale czasami gdzieś lawirujecie na granicy. Delikatnie mówiąc. Najlepiej opluć urzędnika. A może należy mieć pretensje do posłów stanowiących z niedouczenia czy lenistwa kiepskie prawo.

    OdpowiedzUsuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń